İçeriğe geç

Selim Erol Kimdir

Başarılı bir okul ve iş hayatına sahip olan Selim Erol Antalya doğumlu ve SGK bünyesinde yüksek konumlarda uzunca yıllar hizmet veren isimdir. Selim Erol tarafından verilen hizmetler içinde iş hukuku, emeklilik ya da işçi ve işveren hakları gibi her türlü sigorta ya da çalışma yaptırımları yer almaktadır. Mezun olduğu yıllarda devlet memurluğuna başlayan isim kısa sürede başarısı ve sorunlara getirdiği çözümler ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Bulunduğu alanda iş kabiliyeti ve zekası ile kısa sürede yönetici olarak çalışmış ve Antalya SGK il müdürü olarak atanmıştır. 23 yıl süren memurluk hayatında alanında birçok yeniliklere ve başarıya imza atmıştır. Bilgi birikimi ve tecrübesiyle birlikte özel sektörde danışmanlık hizmeti vermeye karar vermiştir. Birçok kurum ve kuruluşa sosyal güvenlik konusunda hizmet vermiştir.

SGK içinde verdiği hizmetlerde kurumlarda genel olarak mimari anlamda ya da sıra anlamında pek çok yeniliğe imza atan Selim Erol verdiği hizmetler ile halkın gönlünde taht kurmuştur. Mimar olarak getirdiği yenilikler ile temiz ve hijyenik bir kullanım alanı sağlayan tecrübeli isim devlet kurumlarında prosedür olarak sıra beklemeyi de sonlandırmıştır. Hızlı ve etkili şekilde hizmet vermek için elinden gelen düzenlemeleri yapan isim ile ilgili en fazla karşılaşılan sorulardan birisi Selim Erol kimdir? Sorusu olarak karşımıza çıkmaktadır. Selim Erol tarafından verilen hizmetler ile devlet kurumlarında yaşanan rahatlık yıllar boyunca Antalya ve çevresinde yaşayanların rahat etmesini sağlamıştır.

Selim Erol yaptığı düzenlemelerden sonra devlet memurluğu görevini başarı ile tamamlamıştır. İl Müdürlüğünden müfettişliğe kadar 23 yıl boyunda oldukça önemli konumlarda bulunan Selim Erol verdiği hizmetlerde daima kişi ve kurumların hakkını ön planda tutmuştur. Hizmet aşkını hiçbir şekilde bırakmayan tecrübeli isim verdiği hizmetleri görevinden sonra açmış olduğu danışmanlık hizmeti ile devam ettirmektedir. Selim Erol böylece daima en iyi hizmeti vererek kurum ve bireylerin en sağlıklı bilgilere ulaşmasını da sağlayacak bir kişidir.