İçeriğe geç

Selim EROL

Selim Erol 23 yıl boyunca devlet memurluğu yapan ve başarılı bir eğitim ve iş kariyeri bulunan isimlerdendir. 23 yıl boyunca saygınlığından ödün vermeden görevini hakkıyla yerine getiren Selim Erol hizmet verdiği yıllar boyunca sadece görevi ile değil görevi dışında da yardımlarda bulunmuştur. Selim Erol SGK bünyesinde verdiği hizmetler ile halk ile iç içe bir çalışma sağlamıştır ve bu durumda sorular ve cevapları konusunda daha fazla yardımcı olmayı hak etmektedir.

Doğduğu ve büyüdüğü topraklarda SGK İl Müdürlüğüne kadar yükselmeyi başaran Selim Erol kurduğu danışmanlık şirketi ile iş hayatından sonra da hizmet vermeye devam etmiştir. Bu şirket ile gerek SGK ile ilgili her türlü mevzularda gerek emeklilik hobi insanları en fazla meşgul eden konularda halka hizmet vermektedir. Selim Erol kimdir? Sorusu için bu gibi konular daha fazla önem arz etmektedir. Çünkü Selim Erol ismi ile birlikte emeklilik ile ilgili tüm mevzular derin bir şekilde incelenmektedir. Genelde halk arasında emeklilik için gerekli olan prim sayısı ya da yaş gibi konular için net bir bilgi alınmamaktadır. Bu konularda şehir efsaneleri bir hayli fazla olmakla birlikte bu konuda son derece bilgili ve kesin bilgi verecek kişiler ile irtibata geçmek önemlidir. Emeklilik ile ilgili her konuda sağlıklı bilgi verilen bu danışma şirket-i ile tecrübeli isim hayatında önemli konularda iler

Selim Erol ismi için yapılması gereken en iyi araştırma memurluk hattını kapsamaktadır. İsim başarılı bir şekilde üst konumda başladığı memurluk hayatını tam 23 yıl boyunca daima saygınlık içerisinde sürdürmektedir. Bu süre zarfında bulunduğu kurum içinde yer alan tüm hizmetler ile ilgili bilgi sahibi olan isim daha sonra bu bilgilerini insanlara aktarmak için danışmanlık şirketi de kurmuştur.